poniedziałek, 4 maja 2009

DIETA SCAN


Dieta scan bazuje na jedzeniu produktów z soi w zastępstwie i jest rozwinięta przez skandynawskiego doktora. Produkty z soi to posiłki zastępujące różne pudry, które zawierają mieszankę protein, węglowodanów ( włączając fibrę), witaminy i minerały, które są zmieszane z wodą. Dieta pozwala na różne ilości kalorii na dzień w zależności od potrzeb poszczególnych osób. Dieta zawiera atak plan, zbalansowany plan i kontrola plan.

Trójka – plan diety scan.
Atak plan pozwala uczestnikom diety jeść 1200 kcal na dzień, zbalansowany plan pozwala na zjedzenie od 1500 do 1800 kcal na dzień,kolejno, i pozwala na większą ilość jedzenia z niską zawartością tłuszczu takie jak: owoce, warzywa, makarony i chude mięso. Plan ataku jest najdroższy bo musisz spożywać większą ilość proszku.

Czy to dobra dieta?
Ten plan może być dość zdrowy ale może nie prowadzić do stałego spadku wagi bo dieta ta nie uczy Cię jak zmieniać Twoich nawyków żywieniowych na dłuższy czas niż okres trwania diety. Zmienienie swoich nawyków żywieniowych procentuje potem stała stratą wagi, która się utrzymuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz