piątek, 17 kwietnia 2009

DIETA HERBLIFE


Ta dieta nie ma dokładnych wytycznych co do tego co trzeba jeść. Dla niektórych jest to mało motywujące i dlatego patrzą na tą dietę nieco sceptycznie. Przez większość czasu pije się shakes herbalife i bierze tabletki herbalife. Nie jest określone ile ta dieta powinna trwać, więc ludzie zazwyczaj kończą tą dietę kiedy osiągną już zamierzone cele.

Dzienny regulamin produktów herbalife.
Proteinowy napój zastępuje 2 posiłki na dzień. Będziesz również musiał brać mulitiwitaminy oraz tabletki herbalife. Możesz zjeść tylko jeden posiłek w ciągu dnia, który powinien być rozsądny i zbalansowany. Na śniadanie i 2 śniadanie będziesz pił shake'a herbalife oraz multivitaminy. Na obiad zjadasz jeden posiłek + 2 tabletki multivitamina.

Koszt diety Herbalife.
Ta dieta jest dość kosztowna ( wychodzi jakieś 20 zł na dzień). Pozytywną stroną tej diety jest to, że możesz zjeść dowolny posiłek na obiad. Ludzie zazwyczaj są naprawdę zadowoleni z tej diety ale muszą pamiętać o tym, że jest ona stworzona po to aby zarabiać na niej pieniądze.

2 komentarze:

  1. biorąc koszty pod uwagę trzeba pamiętać , że nie wydajemy pieniędzy np. na śniadanie i kolację .
    Jeśli jet to w sumie 10 zł to dieta wychodzi 10,00 a nie 20,oo .

    OdpowiedzUsuń
  2. NIE POLECAM DIETY HERBALIFE.MOJE STAWY PO TEJ DIECIE SĄ BARDZO SŁABE CZĘSTO DOCHODZI U MNIE DO KONTUZJI I PONADTO WIELE INNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH SIĘ POJAWIŁO PO ZASTOSOWANIU TEJ DIETY U MNIE. PRZESTRZEGAM.

    OdpowiedzUsuń