środa, 22 kwietnia 2009

DIETA Mayo Clinic


Nowa dieta, która obiecuje szybkie i permamentne stracenie na wadze. Te niepewne kaprysy przychodzą i odchodzą a Twoja waga dalej stoi w miejscu. Potrzebujesz programu, który uprości zrzucanie kilogramów raz a dobrze. Rozwiązaniem jest właśnie ta dieta. Nie będziesz zarządzał tylko swoją dietą ale również swoim ogólnym zdrowiem. Można dodatkowo wspomnieć, że dieta ta pomaga zapobiegać powstawaniu raka, zawałom serca, cukrzycy i innym przewlekłym chorobom.

Co jeść na tej diecie?
Mayo Clinic oferuje zmianę stylu życia, która będzie prowadzić do utraty wagi i utrzymania jej. Plan pozwala na jedzenie właściwie nieograniczonej ilości warzyw i owoców, chudego mięsa, fasoli, ryb, nabiału z niską zawartością tłuszczu, cukry proste, nienasycone tłuszcze, szczególnie orzechy, oliwę z oliwek oraz olej roślinny. Dieta ta kładzie również nacisk na jedzenie grapefruitów aby zacząć i przyspieszyć proces spalania tłuszczu.

Czego nie możemy zjeść?
Jeśli zdecydujesz się na tą dietę nie będzie żadnych zakazanych potraw.

Opcje jedzenia.
Dieta ta popiera spożywanie jedzenia z dużą zawartością tłuszczu. Mamy jeść dopóki nie będziemy syci co jest kluczem do podążania wg planu. Kiedy inne regorystyczne są efektywne na krótki czas ta daje efekty na długo.

A co z ćwiczeniami?
Ćwiczenia są w centralnym punkcie piramidy ponieważ od nich też zależy od ich pozytywnych efektów zależy jak będziesz zarządzał swoją wagą i ogólnym zdrowiem.

3 komentarze:

  1. pisze ze 5 dnia powinno sie stracic 2 kilo trzymam sie scisle diety , nic nie podjadam ..stosuje ja 7 dzien ...ani jednego kilograma nie stracilam ..;( dlaczego?

    OdpowiedzUsuń
  2. to proste:przestań jeść chleb i wszelkie potrawy mączne (ciasto itp) oraz wszelkie mlekopochodne a więc mleko,sery,twarogi a do tego koniec ze świniną i cukrem! dasz radę?

    OdpowiedzUsuń
  3. jeśli nie oszukujesz to napewno schudniesz powodzenia

    OdpowiedzUsuń