poniedziałek, 27 kwietnia 2009

SIŁA PROTEIN- DIETA


Ta dieta jak inne takie diety bazują na przyjmowaniu dużej dawki protein. Ciągle dozwolona jest wystarczająca ilość węglowodanów ale ciągle zasadniczym jest aby spożywać dużą ilość protein. Można spożyć jakieś 50 gram węglowodanów na dzień, co nie jest za dużo ale z pewnością da ci więcej energii niż inne diety proteinowe. Dieta wymaga od uczestników liczenia wszystkich kalorii i jedzenia o określonych porach.

Wszytko o diecie
W odróżnieniu od innych diet nie możesz jeść dowolnej ilości protein. Ilość spożywanych protein zależy od poziomu Twojej aktywności. Jeżeli jesteś bardziej aktywny możesz zjeść większą ilość protein niż ludzie z mniejszą aktywnością fizyczną. Naturalnie proteiny pochodzą z rodzajów jedzenia jakie będziemy spożywać.

Problemy z proteinową dietą.
Problem dotyczy tych mniej aktywnych ludzi. Mogą oni spożywać małą ilość protein. Jeśli nie będziesz zjadał wystarczającej ilości protein w ciągu dnia wtedy Twój metabolizm zwolni. Większość lekarzy oferuje zaimprowizowaną wersję tej diety, po której ludzie często są głodni i nie tracą takiej ilości kilogramów jaką sobie zamierzyli.

3 komentarze:

  1. większość osób jest zadowolona.Ja próbowałam wszelkich diet z różnym rezultatem.Zawsze jednak wracałam do punktu wyjśvia.Zastanawiam się czy tej nie spróbować

    OdpowiedzUsuń
  2. czyli co powinno sie jeść????

    OdpowiedzUsuń