poniedziałek, 27 kwietnia 2009

DIETA ROSYJSKICH SIŁ POWIETRZNYCH


Dieta rosyjskich Sił Powietrznych jest kolejną dietą „kaprysem” niską w zawartość kalorii. Dieta była oryginalnie rozwinięta w dawnym Związku Radzieckim aby utrzymać żołnierzy szczupłymi. Dieta ta ma wiele wspólnego z 3DNIOWĄ dietą . Różnica polega na tym, że ta trwa 7 dni i ma nieco inne menu.

Dokładne menu
Odkąd zaczniesz tą dietę musisz pić co najmniej 4 szklanki wody codziennie. Możesz również dokładać zioła, sól, pieprz, ocet, sos sojowy, musztardę i ketchup do Twoich potraw. W pierwszym dniu zaczynasz od kawy na śniadanie. Twoim następnym posiłkiem będą 2 jajka i pomidor. Na obiad możesz zjeść trochę czerwonego mięsa i zieloną sałatę. To menu jest reprezentatywne dla wszystkich dni. Na śniadanie kawa + bardzo mała ilość węglowodanów(+skrobia), na 2 śniadanie proteiny + kawałek owocu, na obiad proteiny + sałatka.

Problem z dietą.
Możesz czuć się pozbawiony energii i powinieneś się powstrzymać w tych dniach od pracy. Twój organizm musi niektóre proteiny przerobić na węglowodany żeby otrzymać podstawowy zasób energii. W rezultacie każda osoba będąca na tej diecie musi pić co najmniej 8 szklanek wody dziennie a nie tak jak mówi dieta 4. Będąc na tej diecie rzeczywiście można stracić sporo zmiany naszych złych nawyków żywieniowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz