piątek, 17 kwietnia 2009

DIETA HOLLYWOODZKA


Dieta Hollywoodzka jest często reklamowana jako „48 godzinna dieta-cud”
Kiedy jest się na tej diecie ludzie tracą między 2 a 6 kg. Dieta skupia się na „specjalnym owocowym drinku”, który ma stymulować Twój metabolizm i pomóc spalać tłuszcz.

Hollywoodzka dieta + sok
Kiedy jesteśmy na tej diecie musimy zrezygnować z palenia papierosów, picia alkoholu i kawy. Zamiast tego pijesz sok owocowy. Ten sok będzie jedyną odżywczą substancją jaką będziemy spożywali przez kolejne dni. Jedzenie jest niedozwolone. Sok zawiera 100% potrzebnych witamin i minerałów jakie przyswajasz podczas normalnej diety.

Dieta Hollywoodzka- następny kaprys.
To jest dieta, której powinno się unikać. Możesz szybko stracić na wadze ale tylko dlatego, że ograniczasz niezdrowe kalorie. Ta dieta zawiera tylko 500 kcal dziennie a zapotrzebowanie człowieka to 2000 kcal na dzień. To bardzo proste stracić tyle kalorii jeżeli siebie głodzimy. Ludzie, którzy chcą skorzystać z tej diety powinni oczekiwać tego, że będą słabi, zmęczeni, będą mieli problemy z koncentracją i generalnie nie będą za bardzo szczęśliwi. Poza tym jeżeli już zakończysz tą dietę nie oczekuj, że rezultaty utrzymają się. Nie ma „diety-cud”.
Przebieg diet powinien trwać latami i zmieniać na zawsze nasze nawyki żywieniowe co może na pomóc utrzymać zdrowie i kontrolować naszą wagę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz